პირველი 6 თვე- ფიქსირებული 3% - დან
6 თვის შემდეგ- ლიბორს + 5,4% (მინ. 7.3%) - დან
ეფექტური საპროცენტო განაკვეთი- 8.1% - დან
საქართველოს ბანკისა და „ანაგი დეველოპმენტის“ საახალწლო შეთავაზება მომხმარებელს სასურველი უძრავი ქონების ფასდაკლებით შეძენასა და სესხის საუკეთესო პირობით სარგებლობის შესაძლებლობას მისცემს.
შეხვდით ახალ წელს ახალი შენაძენით! მოიწყეთ საკუთარი კუთხე და დაივიწყეთ კურსის ცვალებადობასთან დაკავშირებული დისკომფორტი.
ინფორმაციისთვის, „ანაგი დეველოპმენტი“ 30 წლიანი ისტორიის მქონე უმსხვილესი სამშენებლო კომპანია „ანაგის“ ახალი მიმართულებაა. Park Home ანაგი დეველოპმენტის პირველი, პრემიუმ კლასის საცხოვრებელი კომპლექსია, რომელიც ვაკეში, ი.ჭავჭავაძის გამზირიდან 200 მეტრის დაშორებით, ახალ გზაზე, ვაკის პოლიციის და კორტების მიმდებარე ტერიტორიაზე მდებარეობს. Park Home-ს ვაკის ტერიტორიისთვის უპრეცენდენტოდ დიდი, საკუთარი - 8000 კვ.მ სარეკრეაციო სივრცე აქვს, რომელიც დაცულ შიდა ეზოს, გამწვანებულ ტერასებს, საბავშვო და სპორტულ მოედნებს მოიცავს. დამატებით Park Home-ის მიმდებარედ მოეწყობა 2 ჰა ფართის პარკი, რომლის განაშენიანებაში ანაგი დეველოპმენტიც მიიღებს მონაწილეობას. Park Home-ში ბინები ბარდება კომფორტ სტანდარტ + კონდიციით. ეს არის ბინის ჩაბარების სრულიად ახალი სტანდარტი ანაგი დეველოპმენტისგან. კომფორტ სტანდარტ + გულისხმობს კოსმეტიკურ რემონტამდე მიყვანილ მდგომარეობას გათბობის და კონდიცირების სრული სისტემით და ჭკვიანი სახლის ელემენტებით. Park Home-ში ბინების ფართი 49 კვ.მ-დან იწყება.