20%-იანი ფასდაკლება VARTA-ს აკუმულატორებზე „თეგეტა მოტორსში
საქართველო, თბილისი - 14:41 | 29.10.2019 ნანახია: 1156
“თეგეტა მოტორსი” მომხმარებელს პრემიუმ ხარისხის Varta-ს აკუმულატორებს 20%-იანი ფასდაკლებით სთავაზობს. მომხმარებელი შეძენილ აკუმულატორზე დამატებით უსასრულო გარანტიითაც ისარგებლებს, რაც ნიშნავს, რომ თუ „თეგეტა მოტორსში“ შეძენილი აკუმულატორი დაზიანდა, კომპანია 100%-მდე თანხას აგინაზღაურებთ.
პრობლემების თავიდან აცილების მიზნით, „თეგეტა მოტორსი“ მომხმარებლს "თეგეტა კომფორტის“ მომსახურებასაც სთავაზობს, რომელიც გულისხმობს ავტომობილის მომსახურებას სერვის ცენტრში მისვლის გარეშე. ამ სერვისის ფარგლებში, ასევე შეგიძლიათ ისარგებლოთ აკუმულატორის ადგილზე მიტანა-მონტაჟის მომსახურებით სრულიად უფასოდ - თეგეტას პერსონალური მენეჯერი თქვენთვის სასურველ ადგილას უზრუნველყოფს აკუმულატორის მოტანას და მონტაჟის მომსახურებას. მომსახურების შესახებ დამატებითი ინფორმაციისთვის დარეკეთ თეგეტას ცხელ ხაზზე 226 44 44 ან ეწვიეთ ვებ-გვერდს tegetamotors.ge.
აკუმულატორი ავტომობილის ერთ-ერთი ყველაზე მნიშვნელოვანი დეტალია. მისი მთავარი ამოცანა ძრავის სამუშაო მდგომარეობაში მოყვანაა, თუმცა ავტომობილის განვითარებასთან ერთად აკუმულატორის ფუნქცია-მოვალეობები გამუდმებით იზრდება. აკუმულატორს ხშირად მოიხსენიებენ, როგორც ავტომობილის გულს. სწორედ აკუმულატორი აწვდის ფუნქციონირებისათვის აუცილებელ ელექტრო ენერგიას სხვადასხვა მოწყობილობებს, რომელებიც მძღოლისა და მგზავრთა უსაფრთხო და კომფორტულ მგზავრობაზე არის პასუხისმგებელი.
აღსანიშნავია, რომ ავტომობილების მწყობრიდან გამოსვლის ყველაზე ხშირი მიზეზი, სწორედ აკუმულატორის გაუმართაობაა. ეს კიდევ ერთხელ უსვამს ხაზს აკუმულატორის გამართულად მუშაობაზე ზრუნვის აუცილებლობას, ამასთანავე აუცილებელია პერიოდულად შევამოწმოთ აკუმულატორის შესაძლებლობები და სასიცოცხლო ლიმიტი, მანამ, სანამ უშუალოდ პრობლემის წინაშე აღმოვჩნდებით.