თეგეტა შენთან ერთად ბიზნესისთვის - ღონისძიება "სპეც-ტექნიკის დღეები"
საქართველო, თბილისი - 13:11 | 29.10.2019 ნანახია: 1201
კამპანიის „თეგეტა შენთან ერთად ბიზნესისთვის“ ფარგლებში 26 ოქტომბერს, თეგეტა მოტორსმა შვილობილ კომპანიებთან, თეგეტა თრაქ ენდ ბასთან და თეგეტა კონსტრაქშენ ექვიფმენტთან ერთად გამართა მასშტაბური ღონისძიება „სპეც-ტექნიკის დღეები“ შეკვეთილში, სასტუმრო „პარაგრაფში“.
თეგეტა მოტორსი, შვილობილ კომპანიებთან ერთად, არაერთი წელია ოპერირებს სპეც-ტექნიკის მიმართულებით და ხელს უწყობს ადგილობრივი პროექტების განხორციელებას, აქტიურად თანამშრომლობს ყველა იმ მსხვილ ადგილობრივ და საერთაშორისო კომპანიასთან, რომლებიც ახორციელებენ სახელმწიფო მნიშვნელობის ინფრასტრუქტურულ პროექტებს. თანამშრომლობის ფარგლებში, კონტრაქტორი კომპანიები სარგებლობენ ჰოლდინგის მიერ შეთავაზებული მსოფლიოს წამყვანი პრემიუმ ბრენდების პროდუქციით და მათი შემდგომი მომსახურებით.
„სპეც-ტექნიკის დღეებზე“ წარმოდგენილი იყო გერმანული უმსხვილესი ბრენდი MAN-ის, ბრიტანული #1 სამშენებლო ტექნიკის ბრენდი JCB-ისა და საგზაო ტექნიკის და ასფალტის ქარხნების შვეიცარული მწარმოებელი Ammann-ის პროდუქცია.
ღონისძიების პირველი ნაწილი შედგა სამშენებლო ობიექტზე, სადაც სტუმრებს საშუალება მიეცათ ადგილზე ენახათ სპეც-ტექნიკის მუშაობა, შეეფასებინათ მათი შესაძლებლობები და უპირატესობები.
„სპეც-ტექნიკის დღეების“ მეორე ნაწილი დაეთმო პრეზენტაციებს, ამავე ნაწილში პრეზენტაციით წარსდგა თეგეტა აკადემია. აკადემიის მთავარი მისიაა შექმნას ტრენინგების ისეთი პლატფორმა, რომლითაც აამაღლებს სხვადასხვა კომპანიების და მათი თანამშრომლების ცოდნას, მათ შორის სპეც-ტექნიკისა და მისი გამოყენების მიმართულებით. სტუმრებს ასევე საშუალება მიეცათ გაცნობოდნენ კომპანიისა და მასში შემავალი ბრენდების სიახლეებს, ინოვაციებსა და ტექნოლოგიურ შესაძლებლობებს. პრეზენტაცია დაასრულა თიბისი ლიზინგმა, რომელმაც მოწვეულ სტუმრებს გააცნო კომპანიის სტრატეგია და ახალი პროექტები.
ღონისძიების მთავარი პარტნიორი გახლდათ ბიზნესის ხელშემწყობი #1 ბანკი თიბისი და ლიდერი სალიზინგო კომპანია თიბისი ლიზინგი.