20%-იანი ქეშბექი თეგეტასგან: ტემპერატურა ქვემოთ იწევს და მოდის დრო ვიზრუნოთ ჩვენს ავტომობილზე და მოვამზადოთ ის ზამთრის სეზონისთვის'
საქართველო, თბილისი - 14:28 | 24.10.2019 ნანახია: 1148
20%-იანი ქეშბექი თეგეტასგან ტემპერატურა ქვემოთ იწევს და მოდის დრო ვიზრუნოთ ჩვენს ავტომობილზე და მოვამზადოთ ის ზამთრის სეზონისთვის.
სწორედ ამიტომ თეგეტა მოტორსში ორ მნიშვნელოვან პროდუქტზე - ზამთრის საბურავებზე და ზეთებზე მხოლოდ სამი დღით 20%-იანი ქეშბექით შეგიძლიათ ისარგებლოთ, რათა დროულად მოამზადოთ თქვენი ავტომობილი ცივი დღეებისთვის.
ზამთრის სეზონის მოახლოებათან ერთად ორმაგად მნიშვნელოვანია ავტომობილის ტექნიკურად გამართვა. განსაკუთრებული ყურადღება კი საბურავების შერჩევას სჭირდება. ამ დროს აუცილებლად უნდა გავითვალისწინოთ საცხოვრებელი რეგიონის გარემო პირობები. რა თქმა უნდა, არსებობს უფრო მკაცრი და უფრო სუსტი კლიმატური პირობები თუმცა არცერთის უგულებელყოფა არ შეიძლება. კატეგორიულად გამორიცხული და დაუშვებელია ზამთარში ზაფხულის საბურავებით სიარული. ზამთრის საბურავი და მისი პროტექტორი დაბალ ტემპერატურაზე სამუშაოდ არის შექმნილი და სწორედ ცივ ასფალტზე იწყებს ეს საბურავი კარგ მოჭიდებას, რაც უზრუნველყოფს ჩვენი და ჩვენი მგზავრების უსაფრთხოებას.
ავტომობილის ტექნიკურად გამართვისთვის კიდევ ერთი მნიშვნელოვანი კომპონენტი - ძრავის ზეთია საჭირო. ის რამოდენიმე მნიშვნელოვან საქმეს ასრულებს ავტომობილის ძრავში: აგრილებს ძრავის კომპონენტებს, ამცირებს საწვავის მოხმარებას, აშორებს ძრავის ნაწილაკებს და ტალახს.
თეგეტა ზრუნავს გზაზე უსაფრთხო გადაადგილებაზე და სწორედ ამიტომ, 25-26-27 ოქტომბერს 20%-იან ქეშბექის აქციას ზეთებზე და ზამთრის საბურავებზე.
იმგზავრე მშვიდად. თეგეტა შენთან ერთად უსაფრთხოებისთვის.