"ვენდი" რაგბის მსოფლიო თასის გულშემატკივრებს "რაგბი მენიუს" სთავაზობს
საქართველო, თბილისი - 09:49 | 02.10.2019 ნანახია: 844
ამერიკული რესტორნების ქსელ "ვენდის" რაგბის მსოფლიო თასის გულშემატკივრებისათვის განსაკუთრებულად გემრიელი შეთავაზება აქვს. "რაგბი მენიუ", რომელსაც "ვენდი" კერძების გამოძახების სერვისით მოსარგებლე მომხმარებელს 28 სექტემბრიდან სთავაზობს საგულშემატკივრო, ნოყიერი კერძების გარდა, წამახალისებელი აქციითაცაა მიმზიდველი, რომლის სუპერ პრიზი - მოგზაურობა ბარსელონაში ორ ადამიანზე საყვარელი რაგბის ნაკრების საქომაგო განწყობას კიდევ მეტად ამაღლებს.
2 ნოემბრის ჩათვლით 18 + ნებისმიერი პირი, რომელიც "ვენდის" "რაგბი მენიუს" შეუკვეთავს მობილური აპლიკაციითა თუ ვებ გვერდით GLOVO-ს, Wolt-ის თუ MENU.გე-ს საშუალებით, მენიუს შემადგენლობაში შეთავაზებული ქართული ხორცითა და პურით დამზადებული უგემრიელესი ბურგერის, დიდი ზომის ფრის და ლუდი "ესტრელას" (0.5 ლ.) გარდა, მონაწილეობას მიიღებს წამახალისებელ აქციაში. საკვების გამოძახების სერვისით მოსარგებლე "რაგბი მენიუს" ყოველი 50-ე მომხმარებელი დასაჩუქრდება რაგბის მაისურით, რაგბის ბურთით ან 24 (0.5 ლ-იანი) ქილა ლუდი "ესტრელას" შეკვრითა და ბრენდირებული ჭიქით. ის მომხმარებელი კი, ვინც კამპანიის განმავლობაში შეიძენს "ვენდის" ყველაზე მეტ "რაგბი მენიუს" "ესტრელასგან" და "ვენდისგან" საჩუქრად მიიღებს საგზურს ბარსელონაში ორ ადამიანზე და ბარსას თამაშზე დასასწრებ ორ ბილეთს.
"ვენდის" ყველაზე სპორტული აქცია მიმდინარეობს როგორც თბილისში, ასევე ბათუმში, ქუთაისსა და გორში.
"ვენდის" ამერიკული რესტორნების ქსელის განვითარება "ვისოლ ჯგუფმა" 2013 წელს დაიწყო. "მეტი ქართული პროდუქტის" ინიციატივის ფარგლებში 2015 წლიდან ამერიკული რესტორნების ქსელმა "ვენდიმ" იმპორტი ქართული პროდუქტებით ჩაანაცვლა და მომხმარებელს ახლა უკვე საქართველოში დამზადებულ ყოველდღიურად ახალ, მაღალი ხარისხის, უგემრიელეს კერძებს სთავაზობს.