მთავრობა, რომელიც გვიმტკიცებს, რომ ქვეყანაში ყველაფერი კარგადაა, ჩვენს მხარდაჭერას ვერ მიიღებს - ბაქრაძე
საქართველო, თბილისი - 17:22 | 20.12.2017 ნანახია: 1253
მთავრობა, რომელიც დღეს სრული სერიოზულობით გვიმტკიცებს, რომ ქვეყანაში ყველაფერი კარგადაა და არაფრის გამოსწორება არ არის საჭირო, ჩვენს მხარდაჭერას ვერ მიიღებს, - ამის შესახებ "ევროპული საქართველოს" ერთ-ერთმა ლიდერმა დავით ბაქრაძემ ჟურნალისტებს განუცხადა.
მისი თქმით, ეს არის მთავრობა, რომელიც ამტკიცებს რომ გაზის, ელექტროენერგიის გაძვირება, ფასების ზრდა, პენსიის არ გაზრდა - ეს არაფერს ნიშნავს და მოსახლეობას, ვისაც ეს აწუხებს, არანაირი დახმარება არ სჭირდება.
„დღეს საზოგადოებამ კიდევ ერთხელ იხილა მთავრობა, რომელიც მთლიანად დაკავებულია თვითკმაყოფილებით. ეს არის მთავრობა, რომელმაც ვერც ერთ მნიშვნელოვან კითხვას პასუხი ვერ გასცა, მთავრობა, რომელიც გვიმტკიცებს, რომ გაზის, ელექტროენერგიის გაძვირება, ფასების ზრდა, პენსიის არ გაზრდა - ეს არაფერს ნიშნავს და მოსახლეობას, ვისაც ეს აწუხებს, არანაირი დახმარება არ სჭირდება, ბუნებრივია, ასეთ პირობებში ჩვენ ამ მთავრობას მხარს ვერ დავუჭერთ“, - აღნიშნა დავით ბაქრაძემ.