„თეგეტა მოტორსი“-ს სპეციალური შეთავაზება ზამთრის საბურავებზე
საქართველო, თბილისი - 11:21 | 05.12.2019 ნანახია: 1167
„თეგეტა მოტორსი“ 6 დეკემბრიდან 8 დეკემბრის ჩათვლით გთავაზობთ სპეციალურ აქციას ზამთრის საბურავებზე, რომლის ფარგლებშიც თქვენ მიიღებთ ზუსტად იმდენ პროცენტიან ფასდაკლებას, რა ზომის დისკიც აქვს თქვენი ავტომობილის საბურავს. ამასთანავე, შეგიძლიათ ისარგებლოთ ზამთრის საბურავების უსასრულო გარანტიით, რაც გულისხმობს, რომ საბურავის დაზიანების შემთხვევაში „თეგეტა მოტორსი“ უსასყიდლოდ აღგიდგენთ მას ან აგინაზღაურებთ ღირებულების 100%-მდე თანხას. შეცვლილი ზაფხულის საბურავები შეგიძლიათ შეინახოთ „თეგეტა მოტორსი“-ს „საბურავების სასტუმროში“. აქციები მოქმედებს „თეგეტა მოტორსი“-ს ყველა ფილიალში, მთელი საქართველოს მასშტაბით.
იმისათვის რომ დაზოგოთ დრო და თავიდან აიცილოთ რიგში დგომა, „თეგეტა“ გთავაზობთ სერვისს - „თეგეტა კომფორტს“. სერვისის ფარგლებში მოგემსახურებათ პერსონალური მენეჯერი, რომელიც თავად უზრუნველყოფს თქვენი ავტომობილის სერვისცენტრში გადაყვანას. პერსონალური მენეჯერი სატელეფონო კომუნიკაციით დეტალურად მოახდენს თქვენს ინფორმირებას ავტომობილის მდგომარეობის და საჭირო სერვისის შესახებ.
შეცვალე საბურავები და იმგზავნე მშვიდად, „თეგეტა“ შენთან ერთად უსაფრთხოებისთვის.