სასურველი პრინცების ექვსეული
საქართველო, თბილისი - 17:31 | 08.05.2018 ნანახია: 2014
ბავშვობაში ყველა გოგონას თეთრ რაშზე ამხედრებულ პრინცზე უოცნებია, რომელიც მას თავის სასახლეში წაიყვანდა და ერთად დიდხანს და ბედნიერად იცხოვრებდნენ. ეს ზრაპრის სცენარს გავს, თუმცა ცხოვრებაშიც შესაძლებელია მოვლენების ამგვარი განვითარება, თუ შეეცდებით სამეფო ოჯახის საოცნებო წარმომადგენლის გულის მოგებას.
წარმოგიდნეთ უცოლო პრინცების ექვსეულს, რომლებიც თავიანთ პრინცესას ელოდებიან. ცხვირს ნუ ჩამოუშვებთ, პრინც ჰარისა და უბრალო ოჯახის წარმომადგენლის მსახიობ მეგან მარკლის ქორწილი, რომელიც რამდენიმე დღეში იმართება, ოცნებების ახდენის საოცარი მაგალითია.
პრინცი ჰადმან იბნ მუჰამედ ალ მაკთუმი
დუბაის პრინცი ჰადმან იბნ მუჰამედ აკ მაქთუმი, რომლის ფოტოებიც უამრავი ჟურნალის გარეკანს ამშვენებს, უკვე რამდენიმე წელია სასურველი საქმროების სიაშია. მუჰამედი მხოლოდ მდიდარი არ არის, ის ძალიან განათლებული ადამიანია. პრინცი ცხოვრების აქტიურ წესს ეწევა, ეთაყვანება სნოუბორდს, პარაშუტით ხტომას და ველოსიპედით სეირნობას.
ამის გარდა, ალ მაქთუმი წერს ლექსებს და უყვარს ეგზოტიკური ცხოველები, მის რეზიდენციაში ბინადრობენ თეთრი ვეფხვები. ტახტის მემკვიდრეს ხშირად ზღაპრულ გმირს ალადინსაც ადარებენ.
პრინცი აზიმი
ბრუნეის პრინცი აზიმი წვეულებების მოყვარულებს მოეწონებათ. შესაძლებელია რომ ის პერის ჰილტონსაც ჩაუვარდეს გულში. თუმცა ახლგაზრდა კაცი ფულს მხოლოდ საღამოებსა და წვეულებეში არ ხარჯავს. ცნობილია, რომ ის ქველმოქმედებითაც არის დაკავებული.
პრინცი არტურ ჩატო
პრინცების უილიამისა და ჰარის 18 წლის ბიძაშვილი უამრავი გოგონას ოცნებაა. მან თავისი პერსონის მიმართ ყურადღება "ინსტაგრამზე" პუბლიკაციებით მიიპყრო. ფოტოებზე არტური შიშველი, დაკუნთული სხეულით პოზირებს.
საინტერესოა, რომ "ცისფერი სისხლის" მიუხედავად, ბიჭს ვატსკვლავური დაავადება არ აწუხებს. ახალგაზრდა კაცი ცხოვრების აქტიურ წესს მისდევს და დაკავებულია სპორტის ექსტრემალური სახეობებით. უცნაურია, რომ არტურ ჩატო ასეთი მონაცემებით თავისუფალია. მაგრამ უნდა აღინიშნოს, რომ არტურს მომავალი რჩეულისადმი ძალიან მაღალი მოთხოვნები აქვს.
სებასტიან ანრი მარია გიიომი
უნდა აღინიშნოს, რომ ახალგაზრდა თავისუფლად ლაპარაკობს ხუთ ენაზე, ასევ გატაცებულია ალპინიზმით, თხილამურებითა და რაგბით.
ჰუსეინ იბნ აბდალა
იორდანიის ახალგაზრდა პრინცს უსეინ იბნ აბდალა თაყვანისმცენლების არმია ჰყავს. მას უყვარს მოგზაურობა, ალპინიზმი, ლაშქრობა და ფეხბურთი. ამის გარდა პრინცს შეუდარებელი სხეული და ღიმილი აქვს. ჰუსეინი ასევე ხელმძღვანელობდა გაეროს უშიშროების საბჭოს სხდომასაც.
იოზეფ ვენცელი
ლიხტენშტეინის პრინცი 22 წლის იოზეფ ვენცელი ლონდონში დაიბადა. 2013 წელს მალვერნ-კოლეჯში ჩააბარა. უნდა აღინიშნოს, რომ მან სწავლაში შესვენება აიღო, რათა დრო მოგზაურობისა და აშშ-ში მუშაობისთვის დაეთმო.