„თეგეტა მოტორსის“ სააღდგომო შეთავაზება
საქართველო, თბილისი - 00:22 | 06.04.2018 ნანახია: 2044
„თეგეტა“ აღდგომის ბრწყინვალე დღესასწაულთან დაკავშირებით მომხმარებლებს სთავაზობს სპეციალურ აქციას - „მოამზადე ავტომობილი ქალაქიდან გასასვლელად“. აქციის ფარგლებში მომხმარებლები უფასოდ ისარგებლებენ შემდეგი მომსახურებებით: სავალი ნაწილის, აკუმულატორის, ანტიფრიზის, სამუხრუჭე სითხის, ძრავში ზეთის დონის და საბურავების შემოწმების სერვისებით. ხოლო ელექტრო დიაგნოსტირების სერვისზე იმოქმედებს 50%-იანი ფასდაკლება, აქცია გაგრძელდება 7 აპრილის ჩათვლით.
ასევე შეგიძლიათ ისარგებლოთ Macpower-ის აკუმულატორებზე სპეციალური აქციით და შეიძინოთ აღნიშნული ბრენდის აკუმულატორები 87 ლარიდან 1 წლიანი გარანტიით და ისარგებლოთ უფასო მიტანა-მონტაჟის სერვისით.
„თეგეტა“ მომხმარებლებს ასევე სთავაზობს წინასწარი რეზერვაციის სერვისს. თუ გსურთ თავი აარიდოთ შესაძლო ლოდინს და ოპერატიულად მიიღოთ თქვენთვის სასურველი მომსახურება, შეგიძლიათ ისარგებლოთ აღნიშნული სერვისით, რომლის საშუალებითაც შეძლებთ დაჯავშნოთ ვიზიტი სასურველ დროს, სწრაფი სერვისის ან სერვისების, მისაღებად. ამისათვის უნდა დარეკოთ „თეგეტას“ ქოლ ცენტრში (32) 226 44 44 და შეარჩიოთ სასურველი მომსახურება და ვიზიტის დრო.
„თეგეტა მოტორსი“ 1995 წლიდან მოღვაწეობს ქართულ ბაზარზე და 23 წელია მუდმივად ინარჩუნებს ავტოინდუსტრიაში ლიდერის პოზიციას. კომპანია ემსახურება 150 000-მდე რეგისტრირებულ საცალო და 10 000–მდე კორპორატიულ მომხმარებელს. „თეგეტას“ სერვის ცენტრებში მომხმარებელს შეუძლია შეიძინოს მსოფლიოში წამყვანი 300-მდე ბრენდის უმაღლესი ხარისხის პროდუქცია, როგორებიც გახლავთ: Bridgestone, Michelin, Varta, Shell, Motul, Hengst, ZF Parts, Lemforder, Sachs, Philips, Bosch, Febi, Federal Mogul და სხვა.