„თეგეტა მოტორსის“ საგაზაფხულო შეთავაზება ძრავის ზეთებზე!
საქართველო, თბილისი - 10:53 | 03.04.2018 ნანახია: 1797
„თეგეტა“ საგაზაფხულო კამპანიის ფარგლებში „გაიმარტივე მგზავრობა“, მომხმარებლებს სთავაზობს სპეციალურ აქციას, თუ თქვენ შეიძენთ 3 ან მეტ ლიტრ Champion-ის ბრენდის მაღალი ხარისხის საავტომობილო ძრავის ზეთს, საჩუქრად მიიღებთ ზეთის ფილტრს. აქცია მოქმედებს 1 აპრილიდან 20 აპრილის ჩათვლით „თეგეტას“ ყველა ფილიალში მთელი საქართველოს მასშტაბით.
Champion-ს აქვს 60 წლიანი გამოცდილება ევროპის ბაზარზე მოღვაწეობის, იგი მუდმივად ნერგავენ ინოვაციებსა და აუმჯობესებენ ტექნოლოგიებს, რათა მიიღონ უმაღლესი ხარისხის პროდუქტი. „თეგეტა“ გახლავთ Champion-ის ოფიციალური დილერია საქართველოში. კომპანია ფლობს OEM და ISO სტანდარტებს.
თუ გსურთ თავი აარიდოთ შესაძლო ლოდინს და ოპერატიულად მიიღოთ თქვენთვის სასურველი მომსახურება, შეგიძლიათ ისარგებლოთ წინასწარი ჩაწერის სერვისით, რომლის საშუალებითაც შეგიძლიათ დაჯავშნოთ ვიზიტი სასურველ დროს სწრაფი სერვისის, ან სერვისების, მისაღებად, ამისათვის უნდა დარეკოთ „თეგეტას“ ქოლ ცენტრში 2 264 444 და შეარჩიოთ სასურველ მომსახურება და ვიზიტის დრო.
„თეგეტა მოტორსი“ 1995 წლიდან მოღვაწეობს ქართულ ბაზარზე და უკვე 23 წელია ავტოინდუსტრიაში მუდმივად ინარჩუნებს ლიდერის პოზიციას და ემსახურება 150 000-მდე რეგისტრირებული საცალო მომხმარებელსა და 10 000–მდე კორპორატიული კლიენტს. „თეგეტა მოტორსი“ მსოფლიოში წამყვანი 300-მდე ბრენდის უმსხვილესი იმპორტიორია საქართველოში. „თეგეტა“ სერვის ცენტრებში მომხმარებელს შეუძლია შეიძინოს მსოფლიოში წამყვანი ბრენდების უმაღლესი ხარისხის პროდუქცია, როგორებიც გახლავთ: Bridgestone, Michelin, Varta, Shell, Motul, Hengst, ZF Parts, Lemforder, Sachs, Philips, Bosch, Febi, Federal Mogul და სხვა.