„თეგეტა მოტორსის“ საგაზაფხულო შეთავაზება საბურავებზე!
საქართველო, თბილისი - 13:38 | 24.03.2018 ნანახია: 1970
„თეგეტა“ საგაზაფხულო კამპანიის ფარგლებში „გაიმარტივე მგზავრობა“, მომხმარებლებს სთავაზობს სპეციალურ აქციას Michelin ჯგუფში შემავალი Riken-ის ბრენდის მსუბუქი ავტომობილის ზაფხულის საბურავებზე. აქციის ფარგლებში Riken-ის ბრენდის ზაფხულის საბურავის შეძენა შეგიძლიათ 70 ლარიდან. 4 საბურავის შეძენისას ისარგებლებთ სპეციალური საგარანტიო პირობებით, რაც ითვალისწინებს საბურავის დაზიანების შემთხვევაში ნაწილობრივ ან სრულ ანაზღაურებას, ასევე საჩუქრად მიიღებთ უფასო მონტაჟისა და ბალანსირების სერვისს. აქცია მოქმედებს 8 აპრილის ჩათვლით „თეგეტას“ ყველა ფილიალში მთელი საქართველოს მასშტაბით, როგორც ერთიანი გადახდისას, ასევე განვადებით შეძენის შემთხვევაში.
Riken არის Michelin ჯგუფში შემავალი ევროპული საბურავების მწარმოებელი პრემიუმ კლასის ბრენდი, რომელიც გამოირჩევა უახლესი ტექნოლოგიებით საბურავების წარმოებაში.
„თეგეტა მოტორსის“ მიმდინარე აქციებზე გაზრდილი მოთხოვნიდან გამომდინარე კვირას, 25 მარტს, 09:30-დან 16:00 საათამდე იმუშავებს შემდეგი ფილიალები: ცენტრალური, ბელიაშვილი, წითელქუდა, ვაკე, ვარკეთილი, პეპელა2, მარნეული, გორი, ახალციხე, ახალქალაქი, ქუთაისი ნიკეა 1, ქუთაისი ახალგაზრდობა, ბათუმი, ბათუმი 2, რუხი.
„თეგეტა მოტორსი“ 1995 წლიდან მოღვაწეობს ქართულ ბაზარზე და უკვე 23 წელია ავტოინდუსტრიაში მუდმივად ინარჩუნებს ლიდერის პოზიციას და ემსახურება 150 000-მდე რეგისტრირებული საცალო მომხმარებელსა და 10 000–მდე კორპორატიული კლიენტს. „თეგეტა მოტორსი“ მსოფლიოში წამყვანი 300-მდე ბრენდის უმსხვილესი იმპორტიორია საქართველოში. „თეგეტა“ სერვის ცენტრებში მომხმარებელს შეუძლია შეიძინოს მსოფლიოში წამყვანი ბრენდების უმაღლესი ხარისხის პროდუქცია, როგორებიც გახლავთ: Bridgestone, Michelin, Varta, Shell, Motul, Hengst, ZF Parts, Lemforder, Sachs, Philips, Bosch, Febi, Federal Mogul და სხვა.