2 მარტის ასტროლოგიური პროგნოზი
საქართველო, თბილისი - 23:55 | 01.03.2018 ნანახია: 1879
კარგი დღეა კომერციული საქმიანობისთვის. იყავით დაკვირვებული დეტალებისადმი. დღეს იმ შედეგს მიაღწევთ, რომელზეც ადრე მხოლოდ ოცნებობდით. მოერიდეთ კონფლიქტურ სიტუაციებს ოჯახის წევრებთან.
ყოველდღიური საქმეებით შემოიფარგლეთ. მეტი დრო დაუთმეთ ოჯახში ჰარმონიის შექმნას. გააუმჯობესეთ პარტნიორული ურთიერთობები. კვებისა და ძილის რეჟიმი.
კარგი დღე გელით. წარმატება თქვენს ტაქტიკაზე იქნება დამოკიდებული. რაც უფრო მეტად კონტაქტური და აქტიური იქნებით, მით უკეთესია; საინტერესო პროექტებში ჩართვის შემოთავაზებებს მიიღებთ.
წარმატების მისაღწევად გარჯა მოგიწევთ, ყველაფერი ისე ადვილად არ ხდება, როგორც თქვენ გგონიათ. მეტი ყურადღება მიაქციეთ ჯანმრთელობას.
დაკვირვებულად და გააზრებულად იმოქმედეთ. გარშემო მყოფებთან ურთიერთობისას, მუშაობისას ნუ დაუშვებთ შეცდომებს. დღეს მიაღწევთ, იმ შედეგს, რომელზეც ოცნებობდით.
ცვლილებებისა და გადაადგილებების დღეა. ნუ დაუგდებთ ყურს სხვათა აზრს; საკუთარ ინტუიციაზე დაყრდნობით იმოქმედეთ. საღამოს მოერიდეთ კონფლიქტს ოჯახის წევრებთან.
რთული და ტრავმული დღე გელით. მეტი ყურადღება მიაქციეთ ჯანმრთელობას. მოერიდეთ უსიამოვნებას ახლობლებთან, კავშირის გაწყვეტას მეგობრებთან.
სამსახურშიც კი ჰარმონიული და კომფორტული გარემო უნდა შეიქმნათ. იყავით დაკვირვებული კოლეგებისადმი. სასიყვარული პარტნიორთან გატარებული დრო ყველა პრობლემას დაგავიწყებთ.
თქვენს ტაქტიკასა და ცოდნაზეა დამოკიდებული გამარჯვება. ნურავის ჩაახადებთ საკუთარ საქმეებსა და გეგმებში. ზოგიერთი საინტერესო შემოთავაზებას/შეკვეთას მიიღებს.
მოემზადეთ, ცვლილებების დღეა. უყავით მეტად დიპლომატიური. გარშემო მყოფების რჩევები შეიძლება ყოველთვის სასიკეთო არ იყოს. სიფრთხილე გმართებთ კოლექტივთან ურთიერთობისას.
ენერგიის დაგროვების დღეა. გამონახეთ დრო საოჯახო საქმიანობისთვის, რემონტის დასაწყებად. მოერიდეთ ალკოჰოლური სასმლის მიღებას. საღამოს სუფთა ჰაერზე გაისეირნეთ.
დღეს გარშემო მყოფების დახმარების იმედი ნუ გექნებათ. ყველაფერი თავად უნდა მოაგვაროთ. იყავით მომთმენი და დაკვირვებული.