ტოიოტა ცენტრი თეგეტას სპეციალური შეთავაზება
საქართველო, თბილისი - 12:25 | 03.02.2020 ნანახია: 1297
ტოიოტა ცენტრი თეგეტა საქართველოს სალიზინგო კომპანიის მხარდაჭერით ტოიოტას ერთგულ მომხმარებლებს ავტომობილების შეძენის საუკეთესო ფასებსა და პირობებს სთავაზობს. აქციის ფარგლებში ახალი ავტომობილის შეძენა შეგიძლიათ ყველაზე დაბალი საპროცენტო განაკვეთით, პირველადი შენატანის და გაცემის საკომისიოს გარეშე, თანამონაწილეობა 0%-დან.
მომხმარებელს აგრეთვე შეუძლია გაცვალოს მისი კუთვნილი ნებისმიერი მარკისა და მოდელის ავტომობილი საბაზრო ღირებულებით და სხვაობის დამატებით გაიყვანოს მისთვის სასურველი მოდელის ახალი ტოიოტა. ჩაბარებული ავტომობილის საფასურს საქართველოს სალიზინგო კომპანია მომხმარებელს ჩაუთვლის თანამონაწილეობის თანხად, ხოლო დარჩენილ ნაწილზე გაკეთდება ლიზინგი, ზემოთ აღნიშნული სააქციო პირობების გათვალისწინებით. შეთავაზებები ძალაშია 28 თებერვლის ჩათვლით.
ამასთანავე ტოიოტა ცენტრი თეგეტაში შეძენილ ჰიბრიდულ ძრავზე მომუშავე ავტომობილის ყველა მფლობელს გადაეცემა „მწვანე ბარათი“, რომლის მეშვეობითაც ისინი გახდებიან ტოიოტას მწვანე გზის კლუბის წევრები. რაც გულისხმობს, რომ ყოველ გავლილ 2 000 კმ-ზე, „აჯამეთის“ ტყე-პარკში მათ სახელზე დაირგვება 1 ასწლოვანი მუხა, რომელიც გადაშენების პირასაა. შემოუერთდით ტოიოტა თეგეტას CSR კამპანიას და ერთად ვიზრუნოთ გარემოზე.