26 თებერვლის ასტროლოგიური პროგნოზი
საქართველო, თბილისი - 00:50 | 26.02.2018 ნანახია: 1961
დაიცავით თქვენი მოსაზრება, მაგრამ დიპლომატიურად. ნუ ხართ ზედმეტად მომთხოვნი საყვარელი ადამიანის მიმართ. უმჯობესია, საკუთარი თავისადმი იყოთ მეტად კრიტიკული.
სამსახურში მეტად გამოიჩინეთ ინიციატივა. გაგიუმჯობესდებათ მატერიალური მდგომარეობა ან შემოგთავაზებენ სარფიან საქმიანობას.
სამსახურის საქმეები კარგად მიგდით. რაც უფრო დაკვირვებულად იმუშავებთ, მით ნაკლებ შეცდომას დაუშვებთ. გააუმჯობესეთ ნათესაური ურთიერთობები. საღამოს საოჯახო ვახშამი მოაწყვეთ.
დღეს მთავარია, არაფერი აგერიოთ და ყველაფერი დროულად გააკეთოთ. ასე მიაღწევთ წარმატებას. იყავით მეტად შრომისმოყვარე და კეთილსინდისიერი.
დღეს სასურველსა და აუცილებელს შორის არჩევანი უნდა გააკეთოთ. მეტი ყურადღება მიაქციეთ ჯანმრთელობას; რჩევისთვის სპეციალისტს მიაკითხეთ. გაიუმჯობესეთ განწყობა.
ეცადეთ, ემოციური სტაბილურობა შეინარჩუნოთ. ნუ გაართულებთ ურთიერთობას ოჯახის წევრებთან. იყავით მეტად დიპლომატიური და გულკეთილი გარშემო მყოფების მიმართ.
გაუგებრობებისა და კონფლიქტების დღეა. საყვარელ ადამიანთან შეიძლება ურთიერთობა გაგიფუჭდეთ იმედგაცრუების ან ღალატის გამო. მაქსიმალური ყურადღება მიაქციეთ ბავშვებს.
მოთოკეთ უარყოფითი ემოციები. ნუ აჰყვებით პროვოკაციებს. გააუმჯობესეთ ურთიერთობა ოჯახის წევრებთან. მეტი ყურადღება მიაქციეთ ჯანმრთელობას.
სამსახურში მნიშვნელოვანი გადაწყვეტილებები უნდა მიიღოთ. შინ საკუთარ თავზე აიღოთ ვალდებულებები. ზომიერება გმართებთ ალკოჰოლის მიღებისას. ნუ გადაიტვირთებით ფიზიკურად.
მეტად გამოავლინეთ დიპლომატიურობა. "თვალი დახუჭეთ" მცირე შეცდომებზე და უკეთესი სიტუაცია შეიქმნება სახლშიც და სამსახურშიც. ნუ გამოიტანთ ნაჩქარევ დასკვნებს. ნუ იქნებით ამაყი პარტნიორებთან ურთიერთობისას.
გავლენიანი მფარველები გამოგიჩნდებათ. უფროსიც თქვენი მეკავშირე იქნება. არ გაგიჭირდებათ საქმეების მოგვარება, ახალი პარტნიორების მოზიდვა. დღეს ერთდროულად რამდენიმე პროექტზე მოგიწევთ მუშაობა.
ცოდნის მიღება-გაღრმავების, კვალიფიკაციის ამაღლების დღეა. დღეს გარშემო მყოფებში ავტორიტეტს აიმაღლებთ. გაგიუმჯობესდებათ მატერიალური მდგომარეობა. კარგი დღეა ფიზიკური აქტიურობისა და მასაჟისთვის.