,,ცხოვრება დაიმახინჯე შენივე არასწორი საქციელით, ვწუხვარ, მარა მან ბოდიში უდა მომიხადოს''
საქართველო, თბილისი - 23:00 | 25.02.2018 ნანახია: 4941
ბიზნესლედი ლელა მიქელაძე-ბერიაშვილი სოციალურ ქსელში ტელეწამყვანის, მაია ასათიანის შესახებ სტატუსს აქვეყნებს.
..რა ჭირს მაია ასათიანს. რაღაც ინფორმაცია ვრცელდება. ყველა შემთხვევაში ვწუხვარ, მარა მან ბოდიში უდა მომიხადოს. და არა მხოლოდ მე, პირველ რიგში იმ ყოფილ საეკლესიო პირს, რომელიც სტუდიაში მიიყვანა და აცინა ხალხი. აი, მერე იგრძნობს თავს კარგად. ბოდიში კურნავს ადამიანს საერთოდ, რომ იცოდეთ. ნიუჟელი ,ისეთი მახინჯი ვარ ვიღაც ბებრუხანა რომ გამომიყვანეს პროფილში კადრები რომ გაადიდეს სპეციალურად და ალანძღინეს მთელ საქართველოს ჩემი თავი და არა მარტო, ის რატომ არ გაითვალისწინეს, რომ მე უპატრონო არ ვარ, ჩემს უკან ძაან ბევრი ღირსეული ხალხი დგას, ვინც ამ ყველაფერს განიცდიდა, რადგან იციან ჩემი ხასიათი, კინაღამ გადავყევი ამ შეურაცხოფას. განსაკუთრებით ვიღაცის საყვარელი რომ გამხადეს, რომელთანაც არასდროს არაფერი მქონია, გარდა მეგობრული ურთიერთობის და ისიც კი არვიცი დღემდე კაცია თუ ქალი. მეტრეველს ვგულისხმობ. ისე ეგ მე არ მესაქმება, ყველას თავისი ცხოვრება აქვს. უბრალოდ, მე არ ვარ ცუდი ადამიანი და ასე არ უნდა მომქცეოდნენ, ღმერთი ყველას თავისას სთხოვს ჩემს წინაშე ვისაც მიქარული აქვს, ეს ასე იყო და ასე იქნება ყოველთვის.
ბოდიში ყველაფრის მკურნალია, ჩემო მაია, ეს რატომღაც გამოგრჩა შენს ცხოვრებაში, რამაც სამწუხაროდ, ამ მდგომარეობაში ჩაგაგდო. შენ ლელას ვერ დაამარცხებდი, რადგან მე ბევრი მაქვს ცხოვრებაში გავლილი და ბევრად საინტერესო ცხოვრებით მიცხოვრია, სადაც ჩემი სახელი სწორად დამიტოვია. რითიც მე და ბევრი ჩემი მეგობარი ამაყობს ჩემით და არც კი დაინტერესებულხარ, თუ ვისთან გქონდა შეხება თუნდაც 1 საათი…ვწუხვარ. მაპატიეთ, მე პირდაპირი თქმა მიყვარს, მარა ეს იმას არნიშნავ,ს რომ ადამიანის უბედურება მიხარია, არა, მე ლელა ვარ, მიქელაძე და ასე არ გავუზრდივარ დედაჩემს და ჩემს ოჯახის წევრებს… ეს სამივე ფოტო იმ პერიოდის არის. ნუთუ შეიძლება ადამიანის ასე დამახინჯება?????? იმაზე არ გიფიქრია, რომ ამით ცხოვრება დაიმახინჯე შენივე არასწორი საქციელით? ლამაზ ადამიანს და ლამაზ სულს არასდროს არ უნდა შეეხო და ასევე ადამიანი რომელიც ფსიქიურად არის დაავადებული, მოხუცი უმწეო, მისი მასხარად აგდება ყოვლად დაუშვებელია. ასეთ რამეს ღმერთი არავის პატიობს, თუ რა თქმა უნდა, საერთოდ ღმერთის რწმენა შემოგრჩა. ეს ჩემგან რჩევა, რადგან ოდესმე კიდევ გამოგადგება ცხოვრებაში ….. ნონა დათეშიძე მადლობელი ვარ შენი, რომ ის ანახე ხალხს, ვინც მე სინამდვილეში ვარ და მადლობა ჟურნალ თბილისელებს რადგან ჩემი აზრი სწორად დააფიქსირეთ. ეს ჩემთვის მნიშვნელოვანი იყო,” – წერს ლელა მიქელაძე.