23 თებერვლის ასტროლოგიური პროგნოზი
საქართველო, თბილისი - 12:38 | 23.02.2018 ნანახია: 1754
მეტი დრო დაუთმეთ საკუთარ თავზე, გარეგნობაზე ზრუნვას. კარგი დღეა მეგობრული კავშირების აღსადგენად. საღამო მხიარულ გარემოში გაატარეთ.
გაგიუმჯობესდებათ ურთიერთობა საწინააღმდეგო სქესის წარმომადგენლებთან. შეიძლება ყოფილ პარტნიორებთანაც აღადგინოთ ურთიერთობა.
მეტად გამოავლინეთ თქვენი შესაძლებლობები. კარგი დღეა შემოქმედებითი იდეების განსახორციელებლად. იყავით მზად კონტაქტებისთვის.
ჰარმონიული დღე გელით. მშვიდად მოაგვარებთ ყოველდღიური საქმეები. შეიძლება ახალი თანამდებობა შემოგთავაზონ.
ნუ დაიტვირთავთ თავს ზედმეტი ვალდებულებებით. მეტად დაისვენეთ, სასიამოვნო საქმიანობით დაკავდით. მოერიდეთ ნეგატივს სასიყვარულო პარტნიორთან.
მოერიდეთ ურთიერთობის დაძაბვას გარშემო მყოფებთან. ეცადეთ, გვიანობამდე არ გაჩერდეთ სამსახურში. გააუმჯობესეთ პირადი ცხოვრება.
ნუ აჰყვებით პროვოკაციას, გადაამოწმეთ მიღებული ინფორმაცია. მეტად დაისვენეთ. გაინებივრეთ თავი სასიამოვნო საქმიანობით, ჰობით.
ნუ გამოიჩიენთ ინიციატივას. გვიანობამდე ნუ გაჩერდებით სამსახურში. ნუ გაართულებთ ურთიერთობას შვილებთან. საღამო საყვარელ ადამიანთან ერთად გაატარეთ.
მეტად გამოავლინეთ თვენი ნიჭი. ნუ გაართულებთ დამოკიდებულებას კოლეგებთან, ოჯახის წევრებთან. საღამო მეგობრებთან ერთად გაატარეთ.
მოერიდეთ ოცნებას და რეალურ საქმეებს უფრო მეტი ყურადღება დაუთმეთ. მოკრძალებულად იმოქმედეთ. ნუ გაართულებთ ურთიერთობას მეგობრებთან.
დაეხმარეთ ახლობლებს. მათ თქვენი მზრუნველობა სჭირდებათ. გადახედეთ წარსულს, გამოასწორეთ დაშვებული შეცდომები. საღამო მეგობრებთან ერთად გაატარეთ.
კარგი დღეა მივლინებისა და მოლაპარაკებებისთვის. მოაგვარებთ რთულ საქმეებსაც. გაგიუმჯობესდებათ ურთიერთობა სასიყვარულო პარტნიორთან.