„თეგეტა მოტორსის“ ახალი შეთავაზება
საქართველო, თბილისი - 10:35 | 29.12.2017 ნანახია: 1454
შეიძინეთ „თეგეტა მოტორსში“ HOWO-ს სატვირთო ავტომობილების სათადარიგო ნაწილები და დაიბრუნეთ 50%-მდე გარანტირებული თანხა. აქცია მოქმედებს 1 იანვრამდე, „თეგეტას“ ყველა სერვის ცენტრში მთელი საქართველოს მასშტაბით, როგორც ერთიანი გადახდისას, ასევე განვადებით შეძენის შემთხვევაში. ხოლო კორპორატიული მომხმარებლები ისარგებლებენ 15%-იანი ფასდაკლებით, 31 იანვრის ჩათვლით.
HOWO-ს სატვირთო ავტომობილების ავტოსერვისით შეგიძლიათ ისარგებლოთ „თეგეტას“ შემდებ სერვის ცენტრებში: თბილისი - დ. აღმაშენებლის ხეივანი მე-12 კმ, №5 და სამგორში, კახეთის გზატკეცილი №63; ასევე ქუთაისი - ნიკეას მე-9 ჩიხი №2; ფოთი - ლარნაკას ქ. №2 და ბათუმი - აეროპორტის გზატკეცილი №263 ბ (საბაჟო ტერმინალთან).
„თეგეტა“ უკვე 22 წელია მოღვაწეობს ქართულ ბაზარზე და მუდმივად ინარჩუნებს ლიდერის პოზიციას. „თეგეტა“ არის მსოფლიოში წამყვანი 300-მდე ბრენდის უმსხვილესი იმპორტიორი საქართველოში, როგორებიც გახლავთ: Bridgestone, Michelin, Varta, Exide, Shell, Motul, Hengst, ZF Parts, Lemforder, Sachs, Philips, Bosch, Febi, Federal Mogul და სხვა ბრენდების მიერ წარმოებული უმაღლესი ხარისხის პროდუქციის: საბურავების, ზეთების, აკუმულატორების და ავტომობილის სათადარიგო ნაწილების მიმართულებით.