ჯენიფერ ლოპესი თხოვდება (ფოტოკოლაჟი)
საქართველო, თბილისი - 13:40 | 14.12.2017 ნანახია: 1970
უცხოური მედიის პროგნოზით, 42 წლის ბეისბოლისტი ალექს როდრიგესი 48 წლის სუპერვასკვლავს ჯენიფერ ლოპესს საქორწინო ბეჭედს საშობაო არდადეგების დროს აჩუქებს. წყვილი არდადეგების გატარებას ბაჰამის კუნძულებზე აპირებს, შეყვარებულების რომანი 9 თვეა გრძელდება.
წყვილის გარემოცვის წყაროს ცნობით, მათ შვილებს (სპორტსმენს ორი ქალიშვილი ჰყავს, მომღერალს კი ტყუპები) სურთ, რომ ჯეი ლო და ალექს როდრიგესი მალე დაქორწინდნენ.
„დაქორწინების შესახებ ფიქრობენ, მაგრამ ჯენიფერი საქორწინო ბეჭედს ელოდება, ვიდრე გათხოვებაზე საუბარს დაიწყებს“, - ამბობს ლოპესის გარემოცვის წაყრო.
მანამდე Vanity Fair-თან ინტერვიუს დროს ჯეი ლომ განაცხადა, რომ ორივე მზად არის დაოჯახებისთვის. « ჩვენ ერთმანეთს სწორ დროს შევხვდით. თითოეული ჩვენგანი შემდგარია, როგორც პიროვნება, მიავაღწიეთ კარიერაში წარმატებას, ახლა კი მზად ვართ ნამდვილი, ძლიერი ურთიერთობისთვის“,- აღნიშნა ჯენიფერ ლოპესმა.